O nás

Spoločnosť ELEVATOR TEC s.r.o. bola na Slovensku založená v apríli 2012. Počiatky nášho podnikania siahajú do roku 1993. Vtedy Thomas Landegger založil vo Viedni spoločnosť Landegger Aufzugsmontagen, ktorá sa špecializovala na dodávku a montáž výťahov všetkých značiek a vývoj nových komponentov pre výťahy V roku 2012 spoločnosť expandovala na Slovensko pod značkou ELEVATOR TEC, s.r.o.. Odvtedy sme sa udomácnili na slovenskom trhu, rozvíjali našu činnosť na rakúskom trhu a podieľali sa na vývoji nového typu výťahu, ktorý sa vyrába v rakúskom meste Neutal.

Náš tím sa vyznačuje precíznosťou a radosťou z tejto práce. Riadime sa aktuálnymi trendmi a každodennými výzvami, ktoré robia prácu vzrušujúcou a rôznorodou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme pripravení na akúkoľvek úlohu, pracujeme s cieľom dosiahnuť čo najlepší výsledok, pritom v maximálnej miere dbáme na presné a nanajvýš kvalitné pracovné postupy.

Naším hlavným cieľom je spoločne so zákazníkom navrhnúť optimálne riešenia v oblasti výťahovej techniky a tieto riešenia aj následne uskutočniť tak, aby predstavy zákazníka boli čo najlepšie naplnené.

Predstavujeme plnohodnotnú alternatívu k existujúcim veľkým koncernom, keďže sa individuálne venujeme všetkým prianiam zákazníka a tieto aj uskutočňujeme. Ročnou kapacitou výrobnej haly 6000 kusov výťahov im vieme konkurovať aj v počte inštalácií.

Prostredníctvom priameho kontaktu so zákazníkom a dodávateľmi zo Slovenska, Rakúska a Nemecka sa zabezpečuje jednoduchá a efektívna komunikácia a logistika.

Individuálny a osobný kontakt so zákazníkom je pre nás kľúčový, keďže zákazník stojí od plánovania až po realizáciu všetkých krokov v centre záujmu – zákazník musí dostať to, čo očakáva a za čo aj platí.

Osobným kontaktom so zákazníkom a nadštandardnými vzťahmi a dôverou v našom tíme dokážeme zabezpečiť dlhoročnú spoluprácu so zákazníkom nielen pri samotnej realizácii objednávky, ale aj pri následnom záručnom a pozáručnom servise.